ផ្ទះ > ផលិតផល > រីស្តារ > តាមរយៈរន្ធទ្រាន់ > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ MFR25SFRF52-412R ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក MFR25SFRF52-412R
ក្រុមហ៊ុនផលិត Yageo
ការពិពណ៌នា RES MF 1/4W 1% AXIAL
(ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក)
5000 pcs
Product parameter
លេខផ្នែក MFR25SFRF52-412R ក្រុមហ៊ុនផលិត Yageo
ការពិពណ៌នា RES MF 1/4W 1% AXIAL ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 5895454 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ MFR Series
ប្រភេទ រីស្តារ ការអត់ឱន ±1%
មេគុណសីតុណ្ហភាព ±100ppm/°C កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ Axial
ទំហំ / វិមាត្រ 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) ស៊េរី MFR
ការតស៊ូ 412 Ohms ថាមពល (វ៉ាត់) 0.25W, 1/4W
ការវេចខ្ចប់ Tape & Reel (TR) កញ្ចប់ / សំណុំរឿង Axial
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 155°C ចំនួននៃការបញ្ចប់ 2
ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS Lead free / RoHS Compliant កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) -
លក្ខណៈពិសេស - ការពិពណ៌នាលំអិត 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film