ផ្ទះ > ផលិតផល > រីស្តារ > តាមរយៈរន្ធទ្រាន់ > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ FMP100FBE52-412R ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក FMP100FBE52-412R
ក្រុមហ៊ុនផលិត Yageo
ការពិពណ៌នា RES MF 1W 1% AXIAL
(ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក)
10000 pcs
Product parameter
លេខផ្នែក FMP100FBE52-412R ក្រុមហ៊ុនផលិត Yageo
ការពិពណ៌នា RES MF 1W 1% AXIAL ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 2553528 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ FMP Series
ប្រភេទ រីស្តារ ការអត់ឱន ±1%
មេគុណសីតុណ្ហភាព ±50ppm/°C កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ Axial
ទំហំ / វិមាត្រ 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) ស៊េរី FMP
ការតស៊ូ 412 Ohms ថាមពល (វ៉ាត់) 1W
ការវេចខ្ចប់ Bulk កញ្ចប់ / សំណុំរឿង Axial
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 155°C ចំនួននៃការបញ្ចប់ 2
ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS Lead free / RoHS Compliant កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) -
លក្ខណៈពិសេស Flame Proof, Safety ការពិពណ៌នាលំអិត 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film