ផ្ទះ > ផលិតផល > រីស្តារ > បន្ទះសៀគ្វី - ផ្ទៃម៉ាស់ > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ RNCF1210DKE412R ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក RNCF1210DKE412R
ក្រុមហ៊ុនផលិត Stackpole Electronics, Inc.
ការពិពណ៌នា RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក)
1000 pcs
Product parameter
លេខផ្នែក RNCF1210DKE412R ក្រុមហ៊ុនផលិត Stackpole Electronics, Inc.
ការពិពណ៌នា RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 732886 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ Resistor Packaging SpecRNCF Series
ប្រភេទ រីស្តារ ការអត់ឱន ±0.5%
មេគុណសីតុណ្ហភាព ±25ppm/°C កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ 1210
ទំហំ / វិមាត្រ 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) ស៊េរី RNCF
ការតស៊ូ 412 Ohms ថាមពល (វ៉ាត់) 0.333W, 1/3W
ការវេចខ្ចប់ Tape & Reel (TR) កញ្ចប់ / សំណុំរឿង 1210 (3225 Metric)
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 155°C ចំនួននៃការបញ្ចប់ 2
កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) 1 (Unlimited) ក្រុមហ៊ុនផលិតពេលវេលាស្តង់ដា 12 Weeks
ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS Lead free / RoHS Compliant កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) 0.026" (0.65mm)
លក្ខណៈពិសេស Automotive AEC-Q200 អត្រា​ធ្លាក់ -
ការពិពណ៌នាលំអិត 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ការ​តែង​និពន្ធ Thin Film