ផ្ទះ > ផលិតផល > រីស្តារ > បន្ទះសៀគ្វី - ផ្ទៃម៉ាស់ > RMCS0603FT412R
RMCS0603FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ RMCS0603FT412R ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក RMCS0603FT412R
ក្រុមហ៊ុនផលិត Stackpole Electronics, Inc.
ការពិពណ៌នា RES 412 OHM 1% 1/10W 0603
(ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក)
5000 pcs
Product parameter
លេខផ្នែក RMCS0603FT412R ក្រុមហ៊ុនផលិត Stackpole Electronics, Inc.
ការពិពណ៌នា RES 412 OHM 1% 1/10W 0603 ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 3718382 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ RMCS Series
ប្រភេទ រីស្តារ ការអត់ឱន ±1%
មេគុណសីតុណ្ហភាព ±100ppm/°C កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ 0603
ទំហំ / វិមាត្រ 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) ស៊េរី RMCS
ការតស៊ូ 412 Ohms ថាមពល (វ៉ាត់) 0.1W, 1/10W
ការវេចខ្ចប់ Tape & Reel (TR) កញ្ចប់ / សំណុំរឿង 0603 (1608 Metric)
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 155°C ចំនួននៃការបញ្ចប់ 2
កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) 1 (Unlimited) ក្រុមហ៊ុនផលិតពេលវេលាស្តង់ដា 18 Weeks
ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS Lead free / RoHS Compliant កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) 0.022" (0.55mm)
លក្ខណៈពិសេស Anti-Sulfur អត្រា​ធ្លាក់ -
ការពិពណ៌នាលំអិត 412 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film ការ​តែង​និពន្ធ Thick Film