ផ្ទះ > ផលិតផល > សៀគ្វីរួមបញ្ចូល (ICs) > PMIC - បទបញ្ជាតង់ស្យុង - លីនេអ៊ែរ > LD39150DT25-R
LD39150DT25-R
LD39150DT25-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ LD39150DT25-R ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក LD39150DT25-R
ក្រុមហ៊ុនផលិត STMicroelectronics
ការពិពណ៌នា IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK
(ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក)
2500 pcs
Product parameter
លេខផ្នែក LD39150DT25-R ក្រុមហ៊ុនផលិត STMicroelectronics
ការពិពណ៌នា IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 130985 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ LD39150xx
ប្រភេទ សៀគ្វីរួមបញ្ចូល (ICs) បង្រួមសម្ពាធវ៉ុល (អតិបរមា) 0.4V @ 1.5A
តង់ស្យុង - ទិន្នផល (នាទី / ថេរ) 2.5V តង់ស្យុង - ទិន្នផល (អតិបរមា) -
តង់ស្យុង - បញ្ចូល (អតិបរមា) 6V កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ DPAK
ស៊េរី - លក្ខណៈពិសេសការពារ Over Current, Over Temperature
ការវេចខ្ចប់ Tape & Reel (TR) កញ្ចប់ / សំណុំរឿង TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) ប្រភេទលទ្ធផល Fixed
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធលទ្ធផល Positive ឈ្មោះ​ដ៏​ទៃ​ទៀត 497-6143-2
LD39150DT25R
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -40°C ~ 125°C (TJ) ចំនួនអ្នកតំរូវការ 1
ប្រភេទម៉ោន Surface Mount កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) 1 (Unlimited)
ការពិពណ៌នាលំអិត Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A DPAK បច្ចុប្បន្ន - Quiescent (Iq) 2.5mA
បច្ចុប្បន្ន - លទ្ធផល 1.5A លក្ខណៈពិសេសនៃការត្រួតពិនិត្យ -