ផ្ទះ > ផលិតផល > ឧបករណ៍ផ្ទុក > ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាសេរ៉ាមិច > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ CDR34BP472BFURAJ ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក CDR34BP472BFURAJ
ក្រុមហ៊ុនផលិត Electro-Films (EFI) / Vishay
ការពិពណ៌នា CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
លេខផ្នែក CDR34BP472BFURAJ ក្រុមហ៊ុនផលិត Electro-Films (EFI) / Vishay
ការពិពណ៌នា CAP CER 4700PF 100V BP 1812 ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 5681 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ CDR Series (MIL-PRF-55681)
ប្រភេទ ឧបករណ៍ផ្ទុក តង់ស្យុង - វាយតម្លៃ 100V
ការអត់ឱន ±1% កម្រាស់ (អតិបរមា) 0.059" (1.50mm)
មេគុណសីតុណ្ហភាព BP ទំហំ / វិមាត្រ 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ស៊េរី Military, MIL-PRF-55681, CDR34 ការវាយតម្លៃ -
ការវេចខ្ចប់ Tape & Reel (TR) កញ្ចប់ / សំណុំរឿង 1812 (4532 Metric)
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 125°C ប្រភេទម៉ោន Surface Mount, MLCC
អត្រា​ធ្លាក់ R (0.01%) ការពិពណ៌នាលំអិត 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
សមត្ថភាព 4700pF កម្មវិធី General Purpose