ផ្ទះ > ផលិតផល > ឧបករណ៍ផ្ទុក > ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាសេរ៉ាមិច > CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ CDR34BP392BFURAJ ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក CDR34BP392BFURAJ
ក្រុមហ៊ុនផលិត Electro-Films (EFI) / Vishay
ការពិពណ៌នា CAP CER 3900PF 100V BP 1812
Product parameter
លេខផ្នែក CDR34BP392BFURAJ ក្រុមហ៊ុនផលិត Electro-Films (EFI) / Vishay
ការពិពណ៌នា CAP CER 3900PF 100V BP 1812 ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 5127 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ CDR Series (MIL-PRF-55681)
ប្រភេទ ឧបករណ៍ផ្ទុក តង់ស្យុង - វាយតម្លៃ 100V
ការអត់ឱន ±1% កម្រាស់ (អតិបរមា) 0.059" (1.50mm)
មេគុណសីតុណ្ហភាព BP ទំហំ / វិមាត្រ 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ស៊េរី Military, MIL-PRF-55681, CDR34 ការវាយតម្លៃ -
ការវេចខ្ចប់ Tape & Reel (TR) កញ្ចប់ / សំណុំរឿង 1812 (4532 Metric)
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 125°C ប្រភេទម៉ោន Surface Mount, MLCC
កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) 1 (Unlimited) រចនាប័ទ្មនាំមុខ -
គម្លាតនាំមុខ - ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS Lead free / RoHS Compliant
កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) - លក្ខណៈពិសេស -
អត្រា​ធ្លាក់ R (0.01%) ការពិពណ៌នាលំអិត 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
សមត្ថភាព 3900pF កម្មវិធី General Purpose