ផ្ទះ > ផលិតផល > ឧបករណ៍ផ្ទុក > ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាសេរ៉ាមិច > CDR32BP561BFURAB
CDR32BP561BFURAB
CDR32BP561BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYរូបភាពគឺសម្រាប់ជាឯកសារយោងតែប៉ុណ្ណោះ។
មើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល។
ទិញ CDR32BP561BFURAB ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-World.HK, 1 ឆ្នាំមានការធានា
ស្នើសុំការដកស្រង់
លេខផ្នែក CDR32BP561BFURAB
ក្រុមហ៊ុនផលិត Electro-Films (EFI) / Vishay
ការពិពណ៌នា CAP CER 560PF 100V BP 1206
Product parameter
លេខផ្នែក CDR32BP561BFURAB ក្រុមហ៊ុនផលិត Electro-Films (EFI) / Vishay
ការពិពណ៌នា CAP CER 560PF 100V BP 1206 ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS
បរិមាណដែលអាចរកបាន 5860 pcs សន្លឹកទិន្នន័យ CDR Series (MIL-PRF-55681)
ប្រភេទ ឧបករណ៍ផ្ទុក តង់ស្យុង - វាយតម្លៃ 100V
ការអត់ឱន ±1% កម្រាស់ (អតិបរមា) 0.051" (1.30mm)
មេគុណសីតុណ្ហភាព BP ទំហំ / វិមាត្រ 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ស៊េរី Military, MIL-PRF-55681, CDR32 ការវាយតម្លៃ -
ការវេចខ្ចប់ Bulk កញ្ចប់ / សំណុំរឿង 1206 (3216 Metric)
សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ -55°C ~ 125°C ប្រភេទម៉ោន Surface Mount, MLCC
អត្រា​ធ្លាក់ R (0.01%) ការពិពណ៌នាលំអិត 560pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
សមត្ថភាព 560pF កម្មវិធី General Purpose